Dažniausiai užduodami klausimai

Ar vaisiai ir daržovės tinka vaikams? Tada fruttberry taip pat tinka vaikams. Tiesiog įsitikinkite, kad kažkas šiek tiek vyresnis padeda išplakti gėrimą.

Mėgaukitės vienu pakeliu fruttberry per dieną, bet kuriuo metu, kad gautumėte dvi su puse iš penkių rekomenduojamų vaisių ir daržovių kasdieninių porcijų. Mes nenorime eliminuoti natūralius vaisius ir daržoves iš mitybos raciono, bet stengiamės, kad užimtiems žmonėms būtų lengviau papildyti vaisių ir daržovių kiekį jiems patogiu metu, bet kada.

Mišinius galite naudoti jums patogiu metu maišydami juos su vaisių kokteiliais, jogurtais, košėmis, augaliniu pienu ar tiesiog vandeniu. Visuose mišiniuose yra liofilizuotų produktų ir jie neturėtų būti naudojami aukštesnėje kaip 60 °C temperatūroje. fruttberry yra puikus pasirinkimas, kad ir kur eitumėte, todėl dauguma skonių puikiai tinka su šaltu vandeniu. Tiesa, su vandeniu fruttberry gėrimas įgaus labiau sultis primenančią tekstūrą.

fruttberry gėrimai yra pagaminti iš miltelių, todėl tekstūra gali pasirodyta kaip sulčių.
Manome, kad fruttberry gėrimai skaniausi šalti. Keli ledo kubeliai plakiklyje išlaikys idealią gėrimo temperatūrą, jie taip pat padės išplakti gėrimą.

Jei norite skanesnio fruttberry gėrimo, skysčio kiekį galite pasirinkti pagal skonį ir pageidaujamą gėrimo tekstūrą. Augalinės kilmės pieno ir (arba) baltymų milteliai ir (arba) šaukštas graikiško jogurto suteiks jūsų gėrimui kreminės, tirštos tekstūros. Norite saldesnio gėrimo? Pusę vandens praskieskite mėgstamomis sultimis, naudokite saldintą augalinį pieną arba įpilkite arbatinį šaukštelį agavos ar klevų sirupo.

Rekomenduojame įpilti 300 ml atvėsinto vandens, tačiau skysčio kiekį galima pasirinkti pagal skonį ir pageidaujamą gėrimo tekstūrą. Manome, kad vanduo yra sveikas ir idealus pasirinkimas, jei norite numesti svorio, nes geriamasis vanduo padeda sudeginti kalorijas ir išlaikyti hidrataciją.

Kad padidintumėte baltymų kiekį, fruttberry mišinuką galite maišyti su baltymais. Taip pat galite pridėti sveikų riebalų, pavyzdžiui linų sėmenų, chia sėklų.

Fruttberry kainos skiriasi priklausomai nuo perkamo kiekio ir prasideda nuo 2,30 EUR/vnt. Pavyzdžiui, su siuntimu 21 vnt. pakuočių kainuotų 52,50 Eur. Kuo daugiau perkate, tuo pigiau gaunasi.

Galiojimo laikas yra 180 dienų, todėl jį galima laikyti. fruttberry teigia, kad kiekvieno pakelio užteks 3–6 mėnesiams nuo tada, kai jį gausite. Kadangi nenaudojame priedų, mišinukai gali sušokti į gumuliukus. Prieš atidarant paketą, rekomenduojame jį masažuoti.

Kiekviename fruttberry pakelyje yra dvi su puse dienos vaisių ir daržovių porcijos, bei išlaikomas 40 % daržovių ir 60 % vaisių balansas.

Ne, fruttberry yra tik vaisiai ir daržovės. Nieko daugiau. Kadangi nenaudojame priedų, mišinukai gali sušokti į gumuliukus. Siūlome prieš atidarant pakuotę pamasažuoti.

Taip, visi mūsų mišiniai yra 100% augalinės kilmės, be glitimo ir be GMO.

Ne, fruttberry jums duoda tik vaisius ir daržoves. Cukrus, kuris nurodytas etiketėje, yra natūraliai iš vaisių ir daržovių. Kadangi jūs gaunate visas maistines skaidulas, natūralūs vaisių cukrūs metabolizuojasi lėčiau nei sultyse.

fruttberry atitinka daugelį standartų, tame tarpe: be GMO, nėra dirbtinių dažiklių, be dirbtinių konservantų.

Visų pirma, skaidulos – fruttberry turi visas skaidula, o sultyse jų nėra. Antra, daržovės – fruttberry turi jų daugiau. Trečia, cukrus – jo mažiau dėl skaidulų ir daržovių kiekio.

Fruttberry mišinukai yra saugūs, nes juose yra tik vaisiai, daržovės, sėklos ir prieskoniai. Tačiau visada rekomenduojame pasitarti su gydytoju prieš vartojant juos nėštumo ar žindymo laikotarpiu.

Taip, fruttberry produkciją siunčiame į Europos Sąjungos šalis. Tik gali užtrukti šiek tiek ilgiau.

Tarp fruttberry mišinių sudedamųjų dalių nėra alergenų.

Mišinius geriausia laikyti uždaroje pakuotėje tamsioje ir vėsioje vietoje. Tam puikiai tinka šaldytuvas.

fruttberry produktai ir kai kurie jų ingredientai pagaminti Lietuvoje. Dauguma ingredientų yra gaunami iš didmeninės prekybos įmonių maisto produktais ES šalyse, kurios savo didžiuliais ištekliais užtikrina aukštos kokybės žaliavas.