Dažniausiai užduodami klausimai

Apie fruttberry

• Tai 100% natūralios sudėties mišiniai
• Porcijoje 20 g = 200 g daržovių, vaisių ir uogų
• Vitaminai ir mineralai iš gamtos šaltinių
• Mažai sočiųjų riebalų
• Daug skaidulų
• Be pridėtinio cukraus ir konservantų
• Be GMO, gliuteno ir laktozės
• Be dažiklių, skonio stipriklių ar kvapiklių
• Tinka suaugusiems, vaikams, veganams
• Sveikatai palankesnis maisto produktas
• Lengva ir patogu vartoti bei pasiimti su savimi

Proceso eiga:
Šviežias produktas → giluminis šaldymas → liofilizacija → malimas → liofilizuoti milteliai pristatomi į fruttberry patalpas → maišymas pagal unikalius receptus → mišiniai testuojama sertifikuotoje laboratorijoje → pakavimas, ženklinimas → kelionė į pirkėjo rankas.

Proceso aprašymas

Šviežias produktas
Derliaus piko metu vaisia, uogos ir daržovės yra surenkami ir atvežami į liofilizavimo patalpas.


Giluminis šaldymas
Produktai laikomi šaldytuvuose, kuriuose ne žemesnė nei -25 C temperatūra. Giluminis šaldymas naudojamas tam, kad produkcija išsaugotų visas naudingas savybes, spalvą, formą ir skonį.


Liofilizacija
Liofilizavimas yra procesas, kurio metu drėgmė, iš greitai šaldyto produkto, pašalinama per sublimacijos procesą. Tai reiškia, kad produktai džiovinami šaltyje esančiame vakuume, o juose esantis sušalęs vanduo išgaruoja, niekad nepavirtęs skysčiu. Vakuume esanti sistema drėgmę nukreipia į konteinerį, vadinamą kondensatoriumi. Šio proceso metu gaunamas džiovintas ir sausas produktas, kurį galima saugoti ilgą laiką. Išsaugoma 95 % maistinių medžiagų. Svotis tampa net 10 kartų lengvesni. Pvz. 10 kg liofilizuotų braškių pagaminti reikia 100 kg šviežio produkto.


Liofilizuotas produktas
Liofilizavimo procesas padidina produktų ilgalaikio saugojimo laiką, kadangi šis procesas užkerta kelią mikrobų dauginimuisi. Taip pat, sumažinamas oksidacijos ir kitų cheminės reakcijos tipų rizikos lygis. Dėl šių priežasčių, liofilizuoti produktai gali būti saugomi ilgiau nei tradiciškai džiovinti produktai.


Liofilizuoti milteliai pristatomi į fruttberry patalpas
Visi fruttberry mišiniai pagaminti Lietuvos įmonėje, kurioje įdiegta rizikos veiksnių analizės ir svarbių valdymo taškų principais pagrįsta savikontrolės sistema, padedanti užtikrinti gaminių saugą ir kokybę.


Maišymas pagal unikalius receptus
Sukurti 7 unikalūs mišiniai, kurių kiekviename yra net iki vienuolikos skirtingų ingredientų. Bendrai visuose mišiniuose yra net 38 skirtingi ingredientai. Kiekviename fruttberry pakelyje yra dvi su puse dienos vaisių ir daržovių porcijos, bei išlaikomas 40 % daržovių ir 60 % vaisių balansas. Be GMO, gliuteno ir laktozės, Be dažiklių, skonio stipriklių ar kvapiklių. Tinka suaugusiems, vaikams, veganams.
Sveikos savaitės mišinių kolekcija papildyta vaikiškos linijos, svarios sudėties, trijų skonių mišiniai.


Testuojama sertifikuotoje laboratorijoje
Visų mišinių mikrobiologiniai tyrimai atliekami sertifikuotoje laboratorijoje, taip užtikrinant maksimalią produkcijos kokybę.


Pakavimas, kelionė pas pirkėją
Kiekviena porcija kruopščiai supakuojama ir kurjerių pagalba pasiekia pirkėją.

Kiekviename fruttberry pakelyje yra dvi su puse dienos vaisių ir daržovių porcijos, bei išlaikomas 40 % daržovių ir 60 % vaisių balansas.

fruttberry kainos skiriasi priklausomai nuo perkamo kiekio ir prasideda nuo 2,55 EUR/vnt. Pavyzdžiui, su siuntimu 28 vnt. porcijų kainuoja 75,21 Eur. Kuo daugiau perkate, tuo pigiau gaunasi.

fruttberry produktas unikalus tuo, kad be konservantų galioja iki 180 dienų, todėl jis greitai negenda. Pirkėjas produktus gaus su 3–6 mėnesių galiojimo terminu nuo tada, kai jį užsako. Kadangi nenaudojame priedų, mišiniai gali sušokti į gumuliukus. Siūlome prieš atidarant pakuotę pamasažuoti.

fruttberry produktai ir kai kurie jų ingredientai pagaminti Lietuvoje. Dauguma ingredientų yra gaunami iš didmeninės prekybos įmonių maisto produktais ES šalyse, kurios savo didžiuliais ištekliais užtikrina aukštos kokybės žaliavas.

Visų pirma, fruttberry mišiniuose yra visos skaidulos, kurių sultyse nėra. Antra, sudėtyje yra daržovių, kurių sultyse įprastai nėra. Trečia, cukraus kiekis – jo mažiau dėl skaidulų ir daržovių kiekio.

Visų pirma, dėl Išsaugomos maisto produkto kokybės, maistinės vertės ir naudingų savybių. Liofilizacija yra švelnus ir kontroliuojamas šaldymo būdas, kuris išsaugo net 95 % visų maistinių medžiagų. Kas užtiktina galimybę mėgautis aukštos kokybės ir maistingais produktais visus metus, nepriklausomai nuo sezono.

Antra, liofilizuoti produktai turi ilgą galiojimo laiką. Proceso metu pašalinama drėgmė ir sumažinama mikrobų aktyvumą, todėl produktus saugoti galima ilgą laiką, be kokybės praradimo.

Trečia, liofilizacija pašalina vandenį iš produkto, dėl ko sumažėja jo svoris ir tūris.

Galiausiai, pakanka pridėti vandens arba kito skysčio, kad liofilizuotas produktas atgautų pradinę būseną.

fruttberry naudojimas

Mišinius galite naudoti jums patogiu metu maišydami juos su vaisių kokteiliais, jogurtais, košėmis, augaliniu pienu ar tiesiog vandeniu. Mišinių sudėtį sudaro liofilizuoti produktai ir jie neturėtų būti naudojami aukštesnėje kaip 60 °C temperatūroje. fruttberry yra puikus pasirinkimas, kad ir kur eitumėte, todėl dauguma skonių puikiai tinka tiesiog su šaltu vandeniu pridėjus keletą ledo kubelių.

Jei norite skanesnio fruttberry gėrimo, skysčio kiekį galite pasirinkti pagal skonį ir pageidaujamą gėrimo tekstūrą. Augalinės kilmės pieno ir (arba) baltymų milteliai ir (arba) šaukštas graikiško jogurto suteiks jūsų gėrimui kreminės, tirštos tekstūros. Norite saldesnio gėrimo? Pusę vandens praskieskite mėgstamomis sultimis, naudokite saldintą augalinį pieną arba įpilkite arbatinį šaukštelį agavos ar klevų sirupo.

fruttberry yra maistas, todėl griežtų taisyklių, kaip naudoti, nėra. Kiekvienas gali prisiderinti prie savo dienos rėžimo. Pavyzdžiui, galima jį gerti/valgyti ryte vietoj pusryčių. Taip pat po sporto, tada rekomenduojama į bet kurį skonį įsidėti proteino miltelių ir gerti su vandeniu ar augaliniu pienu. Kitas būdas gerti/valgyti tarp maistų, tokiu atveju būtų maistingas ir sveikas užkandis.

fruttberry mišiniai nėra maisto papildas, kuriems yra taikomas dienos porcijos ribojimas. Tai yra maistas, kuriam galioja valgyk saikingai taisyklė. Išgėrus vieną fruttberry porciją būtų suvalgyta net 50 % rekomenduojamos per dieną suvalgyti vaisių ir daržovių porcijos. fruttberry nenori eliminuoti natūralių vaisių ir daržovių iš mitybos raciono, tiesiog stengiamės, kad užimtiems žmonėms būtų lengviau papildyti vaisių ir daržovių kiekį jiems patogiu metu, bet kada, lengvai ir greitai.

Rekomenduojame įpilti 200/300 ml atvėsinto vandens, tačiau skysčio kiekį galima pasirinkti pagal skonį ir pageidaujamą gėrimo tekstūrą. Manome, kad vanduo yra sveikas ir idealus pasirinkimas, jei norite numesti svorio, nes geriamasis vanduo padeda sudeginti kalorijas ir išlaikyti hidrataciją.

Suplakus miltelius juos reikėtų išgerti per 24 val, taip pat rekomenduojama gėrimą laikyti šaldytuve. Vieni mėgsta fruttberry gerti tik ką suplaktą, kada skaidulos nespėja išbrinkti ir gėrimas yra labiau skystos tekstūros. Kiti mėgsta pastovėjusį ir tirštesnį fruttberry. Tirštesnis jis gaunasi dėl išbrinkusių skaidulų, kurios ypač naudingos žmogaus organizmui, virškinimo sistemai.

Kad padidintumėte baltymų kiekį fruttberry mišinį galite maišyti su baltymais. Taip pat galite pridėti sveikų riebalų, pavyzdžiui linų sėmenų, chia sėklų arba kalogeno miltelių.

fruttberry gėrimai yra pagaminti iš miltelių, todėl tekstūra gali pasirodyta kaip sulčių.
Manome, kad fruttberry gėrimai skaniausi šalti. Keli ledo kubeliai plakiklyje išlaikys idealią gėrimo temperatūrą, jie taip pat padės išplakti gėrimą.

Jei norite skanesnio fruttberry gėrimo, skysčio kiekį galite pasirinkti pagal skonį ir pageidaujamą gėrimo tekstūrą. Augalinės kilmės pieno ir (arba) baltymų milteliai ir (arba) šaukštas graikiško jogurto suteiks jūsų gėrimui kreminės, tirštos tekstūros. Norite saldesnio gėrimo? Pusę vandens praskieskite mėgstamomis sultimis, naudokite saldintą augalinį pieną arba įpilkite arbatinį šaukštelį agavos ar klevų sirupo.

Mišinius geriausia laikyti uždaroje pakuotėje tamsioje ir vėsioje vietoje. Tam puikiai tinka ir šaldytuvas.

Pirkimas ir pristatymas

Taip, fruttberry produkciją siunčiame į visas Europos Sąjungos šalis. Tik gali užtrukti šiek tiek ilgiau. Užsakymams virš 100 Eur siuntimas nemokamas.

Sveikata ir saugumas

fruttberry produkcija yra paženklinta sveikatai palankesnio maisto produkto simboliu. Simbolio „Rakto skylutė“ tikslas – padėti vartotojams lengviau išsirinkti maisto produktus tarp kitų tos pačios grupės maisto produktų. Tai įprasti produktai, tačiau juose mažiau įdėta cukraus, druskos, sočiųjų riebalų, transriebalų, nėra maisto saldiklių, o grūdų turinčiuose gaminiuose išsaugota daugiau maistinių skaidulų.

fruttberry atitinka daugelį standartų, tame tarpe be GMO, nėra dirbtinių dažiklių, be dirbtinių konservantų. fruttberry produktai ir kai kurie jų ingredientai pagaminti Lietuvoje. Dauguma ingredientų yra gaunami iš didmeninės prekybos įmonių maisto produktais ES šalyse, kurios savo didžiuliais ištekliais užtikrina aukštos kokybės žaliavas. O patys mišiniai pagaminti Lietuvos įmonėje, kurioje įdiegta rizikos veiksnių analizės ir svarbių valdymo taškų principais pagrįsta savikontrolės sistema, padedanti užtikrinti gaminių saugą ir kokybę. Svarbu tai, kad visų mišinių mikrobiologniai parametrai yra testuojami ir tiriami sertifikuotoje laboratorijoje, taip užtikrinant maksimalią produkcijos kokybę.

fruttberry puikiai tinka vaikams, kadangi mišinius sudaro vaisiai, uogos, daržovės. Sudėtis 100% natūrali, be pridėtinio cukraus ir konservantų, be dažiklių, skonio stipriklių ar kvapiklių. Tiesiog rekomenduojame atkreipti dėmesį ar vaikas nėra alergiškas kuriam iš ingredientų.

Taip, visi mūsų mišiniai yra 100% augalinės kilmės, be glitimo, be laktozės ir be GMO.

Ne, fruttberry sudėtyje nėra pridėtinio cukraus. Tas, kuris nurodytas etiketėje, yra natūraliai iš vaisių, uogų ir daržovių. Kadangi geriant fruttberry yra gaunamos visos maistinės skaidulos, natūralūs vaisių ir daržovių cukrūs metabolizuojasi lėčiau nei sultyse.

Ne, fruttberry yra tik vaisiai, uogos ir daržovės. Nieko daugiau. Kadangi nenaudojame priedų, mišiniai gali sušokti į gumuliukus. Siūlome prieš atidarant pakuotę pamasažuoti.

fruttberry mišiniai yra saugūs, nes juose yra tik vaisiai, uogos ir daržovės. Tačiau visada rekomenduojame pasitarti su gydytoju prieš vartojant juos nėštumo ar žindymo laikotarpiu. Taip pat patariame atkreipti dėmesį, ar neturite alergijų kuriai iš sudėtinių dalių.

Tarp fruttberry mišinių sudedamųjų dalių nėra alergenų.

fruttberry atitinka daugelį standartų, tame tarpe: be GMO, nėra dirbtinių dažiklių, be dirbtinių konservantų.