#fruttberry miltelių mišiniai kuriami iš kruopščiai atrinktų, tarpusavyje suderintų, gamtoje randamų ingredientų. Jeigu trumpiau tariant – #allnatural. Mišinių sudėtyje gausu uogų, vaisių, daržovių, prieskonių, žolelių, grūdų kultūrų, sėklų bei kitų adaptogenų.

Šie mišiniai – tikra #vitaminųbomba! Taip yra todėl, kad jų gaminimui naudojamas liofilizavimo metodas – konservavimo būdas, kai džiovinimo šaltyje metu, išgarinus visą vandenį, vitaminų bei kitų naudingų medžiagų koncentracija produkte padidėja iki #dešimtieskartų! Todėl tai yra idealus būdas, norint mažoje porcijoje turėti didelį vitaminų kiekį.

Natūralu, sveika ir dar tvaru? Oh yes!

Ar žinojai, kad dauguma vaisių ir daržovių išlieka švieži tik #valandąlaiko po jų nuskynimo? Vėliau, sulig kiekvienu kilometru ir kiekviena minute, praleista keliaujant link pardavimo vietų, jie praranda vis daugiau maistinių medžiagų.

Klausi, tai kodėl fruttberry yra geriau? O gi todėl, kad mūsų mišiniams naudojami vaisiai ir daržovės nuskinami idealios būklės bei iškart #išdžiovinamišaltyje. Tokiu būdu išsaugomos visos naudingos medžiagos ir vitaminai! O kur dar tas faktas, kad fruttberry gali drąsiai vadintis #zero-waste produktu! Mišiniams pagaminti naudojamas liofilizavimo būdas leidžia sumažinti maisto švaistymą ir suteikia galimybę pasiūlyti ilgo vartojimo produktą. Todėl pripildyk savo namų spinteles fruttberry mišiniais ir #eatyourcolors!

Susipažinkime.

#fruttberry įkūrėjos Paulina ir Armina. Dvi moterys, kurias vienija bendras tikslas – sveikesni visuomenės mitybos įpročiai. Idėja, gimusi iš asmeninio poreikio #gyventisveikiau, šiandien tampa atsakingu prekių ženklu, siekiančiu teigiamų visuomenės mitybos pokyčių.

Paulina

Esu trijų nuostabių vaikų mama, kūrėja, #sveikogyvenimobūdo propaguotoja.

Sveiku gyvenimo būdu domiuosi jau seniai, visada norėjau išlaikyti #kūnosveikatą, energiją ir tonusą. Tačiau dėl greito gyvenimo būdo ir tempo, kuris diktuoja savo sąlygas bei taisykles, ne visada pavykdavo suvalgyti pakankamą ir rekomenduojamą vaisių ir daržovių kiekį.

Laikui bėgant, pradėjau domėtis kitomis galimomis alternatyvomis, viena iš jų – liofilizuoti ir žemoje temperatūroje džiovinti daržovių, vaisių, uogų bei kitų gamtoje natūraliai randamų ingredientų milteliai. Pagamintus kokteilius pamėgau ne tik aš, bet ir mano šeima.

Galiu teigti, kad #fruttberry produktas atsirado iš poreikio padėti sau ir kitiems žmonėms, kurie taip pat nori būti sveiki, tačiau nespėja, nemoka ar nežino, kaip tai galima padaryti. Kurdama fruttberry noriu paskatinti vaisių ir daržovių suvartojimą kasdieniniame gyvenime, kad tai taptų #sveikuįpročiu.

Armina

Esu verslininkė ir nuolat ieškau naujų galimybių kurti, investuoti, plėtoti kažką naujo. Domiuosi ne tik verslo, bet ir #sveikosgyvensenos, ilgaamžiškumo, gyvenimo balanso bei kokybės, pozityvios psichologijos temomis. Be viso to, esu 3 vaikų mama, tad darbas, šeima ir pomėgiai gyvenimo tempą daro labai įtemptą, o norint suspėti, tenka ieškoti įvairių būdų, kaip skubančiame pasaulyje #gyventikokybiškai.

Vos tik išgirdau Paulinos idėją apie kuriamą produktą, likau sužavėta ir patikėjau ja nuo pirmos akimirkos. Mintyse pamačiau aiškią viziją ir šio produkto aktualumą: tai galimybė palaikyti sveiką #mitybosbalansą patogiai, skaniai bei stilingai.

Džiaugiuosi, kad turiu progą edukuoti žmones apie vaisių ir daržovių vartojimo svarbą, prisidėti prie jų gyvenimo kokybės gerinimo bei auginti sveikesnę visuomenę. Tikiu, kad fruttberry tai ateities produktas šiandien.

Mūsų tikslai

Padėti „prisijaukinti“ vaisius ir daržoves

bei paversti jų vartojimą tikru malonumu.

Suteikti galimybę vartotojams

greitai ir lengvai gauti didelį spektrą įvairių vitaminų.

Parodyti, kad vaisių ir daržovių vartojimas

gali būti ne tik sveikas, bet ir modernus bei šiuolaikiškas.

Vizija

#fruttberry siekia, kad kuo daugiau žmonių suvartotų Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) rekomenduojamą vaisių ir daržovių dienos normą. Tikime, kad mažais žingsneliais galime prisidėti prie to, jog visi nors šiek tiek labiau imtų rūpintis savo sveikata ir gera savijauta.